Baumaschinenführer

Key information

  • Publication date:

    14 June 2024
  • Workload:

    100%
  • Contract type:

    Temporary
  • Salary:

    CHF 31 - 33 /hour
  • Language:

    German (Intermediate), English (Intermediate)

myWork AG jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie usług personalnych. Proszę skorzystać z naszego know-how i naszych kontaktów, jesteśmy dynamiczną firmą z dużą i dobrą bazą klientów, którzy ściśle z nami współpracują.

 Poszukujemy operatora maszyn budowlanych (m/k) od zaraz lub terminie do uzgodnienia.

Wymagania:

· Doświadczenie na stanowisku operatora maszyn budowlanych

· Uprawnienia na koparkę do 30T

· Prawo jazdy kat. B i włąsny samochód na wyjazd

· Komunikatywny język niemiecki lub angielski

Obowiązki:

· Wykonywanie prac w zakresie robót ziemnych, inżynierii lądowej, budowy rurociągów i dróg

· Obsługiwanie koparek pneumatycznych i gąsienicowych

· Wykonywanie i obsługa codziennych prac konserwacyjnych przy urządzeniach

· Aktywne pomaganie w ogólnych pracach na budowie i w warsztacie

Oferujemy:

• Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez nas

• Zajmiemy się Państwa pozwoleniem na pracę

• Doradztwo i wsparcie z naszej strony w Szwajcarii

• Możliwość długoterminowego zatrudnienia

• Wysokość wynagrodzenia według stanu na dzień dzisiejszy

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszam do kontaktu z jedym z naszych rekruterów pod numerem telefonu +41 58 501 77 82 lub WhatsApp +41 76 233 17 91.