Program Praktyk #LATOWSTRABAG - budownictwo drogowe

Strabag AG

  • Date de publication :

    26 juin 2024
  • Taux d'activité :

    100%
  • Type de contrat :

    Durée indéterminée
  • Lieu de travail :

    Bauen

Aufgaben

  • Wsparcie w nadzorowaniu pracy grup sił własnych oraz firm podwykonawczych
  • Kontrola zgodności wykonywanych robót z dokumentacją techniczną
  • Przygotowywanie podstawowych dokumentów budowy, m.in. raportów z prac
  • Wsparcie w prowadzeniu bieżącej dokumentacji budowy

Qualifikationen

Korzyści dla Ciebie:

  • 3 miesięczne płatne praktyki w biurze budowy lub w jednym z naszych oddziałów
  • Poznanie pracy Inżyniera Budowy z bliska
  • Możliwość zatrudnienia po odbyciu praktyk
  • Indywidualnie przygotowany plan praktyk oraz wsparcie Opiekuna
  • Bliska współpraca z profesjonalnym zespołem inżynierów i specjalistów

Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli:

  • Jesteś studentem minimum III roku studiów kierunków budowlanych
  • Potrafisz pracować w zespole #TEAMSWORK
  • Szybko się uczysz i łatwo przyswajasz nową wiedzę
  • Znasz pakiet Office oraz program AUTOCAD

Dodatkowym atutem będzie uczestnictwo w Kołach Naukowych lub zajęciach
branżowych. Zapraszamy do aplikowania na ofertę poprzez stronę:
www.strabag/kariera

Über uns
Fortschritt beginnt mit uns.

Bei STRABAG bauen rund 86.000 Menschen an 2.400 Standorten weltweit am Fortschritt. Einzigartigkeit und individuelle Stärken kennzeichnen dabei nicht nur unsere Projekte, sondern auch jede:n Einzelne:n von uns. Ob im Hoch- und Ingenieurbau, Straßen- und Tiefbau, Brücken- und Tunnelbau, in der Projektentwicklung, Baustoffproduktion oder im Gebäudemanagement – wir denken Bauen weiter, um der innovativste und nachhaltigste Bautechnologiekonzern Europas zu werden. Chancengleichheit, Vielfalt und Inklusion sind integrale Bestandteile dessen, wer wir als Unternehmen sind und wie wir arbeiten. Gemeinsam setzen wir Vorhaben erfolgreich und partnerschaftlich um und wachsen an neuen Aufgaben. Gemeinsam erschaffen wir Großes. Bau mit uns die Zukunft!
Bewirb dich jetzt und werde Teil unseres Teams.

Contact

  • Strabag AG