Inženjer za izvođenje mašinskih instalacija ž/m

Strabag AG

  • Date de publication :

    09 juillet 2024
  • Taux d'activité :

    100%
  • Type de contrat :

    Durée indéterminée
  • Lieu de travail :

    Bauen

Aufgaben

  • Detaljno upoznavanje sa tenderskom dokumentacijom,
    ugovornim uslovima sa Investitorom, projektima za izvođenjeAnaliza i odobravanje sve dokumentacije,
    administrativne ili tehničke;
  • Aktivno učešće u rješavanju detalja, komunikacija i
    korespondencija sa projektantom, stručnim nadzorom i investitorom po pitanju
    nejasnih detalja;
  • Stalna komunikacija na relaciji objekat – ostale
    službe u okviru kompanije
  • Detaljno upoznavanje sa ugovorima podizvođača, isporučiocima
    opreme i dostavljenim projektima za gradilište;
  • Provjera i poređenje specifikacija, BoQ (Bill of
    Quantities) i projekata koji su dio ugovora
  • Odgovornost za realizaciju zadate dinamike izvođenja
    radova;
  • Organizacija izvođenja radova i sačinjavanje izvještaja
    u toku radova;
  • Koordinacija između građevinskih, arhitektonskih i MEP
    (Mechanical, Electrical and Plumbing) projekata i redoslijeda izvođenja radova
  • Analizira i blagovremeno ukazuje na nedostatke u toku
    izvođenja radova, predlaže rješenje za njihovo uklanjanje;
  • Kontrola kvaliteta izvedenih radova, materijala koji
    se ugrađuje, rada i discipline na gradilištu;
  • Kontrola –vođenje gradilišne dokumentacije
    (građevinski dnevnik, knjiga inspekcije, dokumentacije potrebne za predaju
    objekta...);
  • Kontrola primjene mjera BZR na gradilištu;

Qualifikationen

  • VSS / VII–1b Diplomirani inženjer mašinstva / Master
    inženjer mašinstva - Termotehnika
  • Minimum 2 godine iskustva u izvođenju i/ili nadzoru
    nad izvođenjem termo tehničkih instalacija na objektima;
  • Napredno poznavanje rada na računaru Excel i
    AutoCAD;
  • Obavezno znanje engleskog jezika

Über uns
Fortschritt beginnt mit uns.

Bei STRABAG bauen rund 86.000 Menschen an 2.400 Standorten weltweit am Fortschritt. Einzigartigkeit und individuelle Stärken kennzeichnen dabei nicht nur unsere Projekte, sondern auch jede:n Einzelne:n von uns. Ob im Hoch- und Ingenieurbau, Straßen- und Tiefbau, Brücken- und Tunnelbau, in der Projektentwicklung, Baustoffproduktion oder im Gebäudemanagement – wir denken Bauen weiter, um der innovativste und nachhaltigste Bautechnologiekonzern Europas zu werden. Chancengleichheit, Vielfalt und Inklusion sind integrale Bestandteile dessen, wer wir als Unternehmen sind und wie wir arbeiten. Gemeinsam setzen wir Vorhaben erfolgreich und partnerschaftlich um und wachsen an neuen Aufgaben. Gemeinsam erschaffen wir Großes. Bau mit uns die Zukunft!
Bewirb dich jetzt und werde Teil unseres Teams.

Contact

  • Strabag AG